МЕБЛІ З ПІДДОНІВ: МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ДАЧІ

МЕБЛІ З ПІДДОНІВ: МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ДАЧІ
Автор:

Меблі з піддонів: майстер-клас для дачі

Для дачі завжди приємно щось робити своїми руками. Не тільки через економію, а навіть більше для виникнення почуття, що ти можеш зробити таку красу своїми руками 🙂 Змайструвала такий куточок для відпочинку в своєму саду хорватський блогер Аніта Рінковек разом зі своїми дітьми. Вам подобаються ці садові меблі з піддонів? Тоді беріть сім’ю та гайда на дачу!

Що потрібно:

— 47 піддонів розміром 100 × 120 см (20 для підлоги, 3 для столу, 12 для сидіння, 8 для спинки та бічної стінки, 4 для обрамлення та квіткового оформлення)
— шліфувальна машинка
— розпилювач для фарби або кисті / валик
— фарба
— садовий фліс
— цвяхи та молоток / шуруповерт
— аксесуари та квіти для прикраси

ліжко з піддонів

диван з палетів

Крок перший: Піддони повинні мати гладку поверхню. Для цього їх необхідно обробити за допомогою шліфувальної машини.

садові меблі

Крок другий: Потім необхідно пофарбувати їх в білий колір. Фарба буде лягати рівніше, якщо скористатися розпилювачем. У разі його відсутності, можна використовувати звичайні кисті або валики.

меблі з піддонів своїми руками

Крок третій: З садового флісу необхідно облаштувати основу, для того щоб під садовими меблями з піддонів не застоювалася дощова вода.

мебель з піддонів

Крок четвертий: Коли піддони підсохнуть, можна почати створювати композицію. Для початку покладіть фундамент.

меблі з палетів

Крок п’ятий: Потім обладнайте спинку та бічні стінки. Зробити це можна за допомогою цвяхів, шурупів або навіть сталевих стрижнів, шляхом зварювання або обмотки дротом.

вироби з піддонів

Крок шостий: Для того щоб меблі з палетів виглядали більш акуратно та яскраво, необхідно змайструвати обрамлення та прикрасити їх за допомогою квітів. Для цього знадобляться 4 піддони.

меблі з піддонів фото

Крок сьомий: Прикрасити місце відпочинку можна за допомогою м’яких подушок, свічок та гірлянд. Вибирайте аксесуари в одній кольоровій палітрі. З білим прекрасно гармонують всі кольори веселки, тому вибирайте на свій смак.

Дізнатися більше про те, як легко й просто прикрасити свій сад, можна в рубриках Дизайн саду та Handmade. Там ви знайдете ідеї щодо реорганізації старих валіз й кошиків, поради про те, як можна за допомогою стрічок й прапорців додати затишку.

меблі з піддонів

меблі із піддонів

меблі з палет

диван з піддонів

На фото вище ви бачите саму Аніту, якій вдалося змайструвати ці чудові садові меблі з піддонів, в оточенні її подруг. Дружні посиденьки в красивому місці завжди приємні!

Бажаємо успіхів та творчої наснаги!

share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *