ДИЗАЙН КАБІНЕТУ В КВАРТИРІ: 12 ІДЕЙ + 7 ПОРАД

ДИЗАЙН КАБІНЕТУ В КВАРТИРІ: 12 ІДЕЙ + 7 ПОРАД
Автор:

Вивчіть кожен квадратний метр, перед тим як приступити до облаштування домашнього офісу. Дизайн кабінету в квартирі, як правило, мобільний і компактний, тому місце для нього має бути відповідне. Якщо ви багато працюєте будинку, в ідеалі, звичайно, виділити для цього цілу кімнату. В інших випадках невеликий офіс в спальні, на кухні, у вітальні, під сходами або на горищі також підійде. Ми зібрали для вас кілька корисних порад, які, сподіваємося, підкажуть, як правильно облаштувати дизайн кабінету.

1. Вибір меблів

Меблі повинні створювати робочий простір, тому вибирайте такі моделі, які будуть і функціональні, і зручні. Залежно від місця розміщення робочого місця та вашої зайнятості, обирайте потрібну шафу / розсувний стіл / стілець на коліщатках або розкладний і т. п. Чи потрібен вам ящик в столі на замку? Вибір меблів безпосередньо залежить від цих чинників.

2. Відкриті стелажі

Уздовж однієї зі стін можна облаштувати відкриті стелажі, де зберігати папки та папери, які часто використовуються. Це допоможе тримати робоче місце в порядку і швидко знаходити потрібну річ. Для того щоб не захаращувати простір, колір стелажа можна підібрати до кольору стін, щоб вони здавалися одним цілим. Цей трюк часто використовують дизайнери в невеликих кімнатах, для того щоб зробити інтер’єр легшим і візуально просторішим.

3. Відкриті полиціи

Оформлення дизайну кабінету в квартирі передбачає поєднання його з однієї з кімнат, тому місця зберігання, швидше за все, повинні бути компактні. З цією метою можна використовувати відкриті полиці вздовж вікна, зліва і праворуч від вікна або в інших місцях. Підібрати полички в колір стін також буде прекрасним рішенням, так як інтер’єр в такому випадку буде здаватися більш гармонійним та затишним..

4. Місце під вікном

Скористатися місцем під вікном буде ідеальним рішенням. Це хороший вибір з трьох причин: по-перше, зазвичай це місце і так пустує, по-друге, вікно розташоване на відстані 65 см від підлоги, що є необхідною висотою для столу, а по-третє, робоча зона отримає достатньо природнього освітлення.

5. Скляна поверхня

Оформлення дизайну кабінету в квартирі невеликих розмірів вимагає використання деяких хитрощів. Наприклад, можна придбати поверхню столу зі скла, а ніжки зроблені з дерева або пластика. Така конструкція виглядає легше і не захаращує простір. Стіл зі скляною поверхнею підійде як для класичного інтер’єру, так і для модного мінімалізму.

6. Прозорий стілець

Для того щоб візуально полегшити кімнату, можна використати прозорий стілець, зроблений з полімерів. Він сам по собі дуже легкий і практично не помітний. До того ж він буде виглядати дуже оригінально й незвично в дизайні кімнати.

7. Розкладний стіл

Він буде безцінною річчю в крихітних кімнатах або там, де його не часто використовують.

Якщо ви вирішили оформити або оновити дизайн кабінету в квартирі, зазирніть в розділ Дизайн інтер’єру кабінету, де ви знайдете фото та ідеї для натхнення. І не забудьте про живі квіти, вони завжди піднімають настрій.

Успіхів!

share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *