ОСВІТЛЕННЯ НА КУХНІ: ВСЕ, ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

ОСВІТЛЕННЯ НА КУХНІ: ВСЕ, ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ
Автор:

Освітлення на кухні: все, що потрібно знати

Замінивши освітлення на кухні, можна легко оновити настрій в інтер’єрі. Ця істина давно всім відома, але чомусь часто не береться до уваги. А дарма, адже саме підсвічування для кухні додає зручності при готуванні та митті посуду. Крім функціонального призначення, варто згадати і про здатність красивого світильника прикрашати дизайн. Навіть якщо ви маєте маленьку кухню, просте додавання світлодіодної стрічки під кухонні шафки стане відмінним способом модернізувати простір. Заміна освітлення на кухні може бути недорогим, але прекрасним способом оновити кімнату за один день. Тож почнемо!

освітлення на кухні

світильники на кухню

Підсвічування на кухні

1. Світлодіодне підсвічування кухні

Найчастіше стрічку розміщують під верхнім гарнітуром над стільницею й раковиною, там, де необхідно додаткове освітлення. Крім цього світлодіодна стрічка на кухні може бути розміщена під нижнім або над верхнім гарнітуром для створення ефекту ширяння в повітрі. Цей прийом виглядає дуже ефектно, тому часто застосовується дизайнерами при проектуванні сучасного інтер’єру. Також стрічку можна розмістити всередині самих шафок або ж за скляними полками для красивого підсвічування посуду.

освітлення кухні

дизайн кухні

Світлодіодна стрічка на кухні часто застосовується для прикраси багаторівневої стелі, а також підсвічування барної стійки. Її можна використовувати при оформленні будь-якого стилю інтер’єру.

Для скандинавських і класичних інтер’єрів, дизайнів в стилі кантрі й прованс варто використовувати лампочки теплого спектру, для сучасного мінімалізму, індустріального стилю або стилю хай-тек — лампи холодного спектру.

світильники в кухню

2. Точечні світильники

Підсвічування кухні може здійснюватися за допомогою вбудованих світильників. Вони монтуються у верхній гарнітур для поліпшення освітлення зони приготування їжі, або ж в стелю. Таке освітлення кухні часто виручає власників кімнат з низькою стелею або ж невеликих просторів, де кожен метр повинен бути використаний з розумом. Перевагою точкових світильників є те, що вони практично не займають місця, і при цьому забезпечують якісне освітлення на кухні.

підсвітка для кухні

3. Підвісний світильник

Якщо ви хочете, щоб інтер’єр виглядав гармонійно, вибираючи світильники на кухню, звертайте увагу на їх сумісність зі стилем ремонту. Погодьтеся, красива кришталева люстра буде безглуздо виглядати у мінімалістичному дизайні.

сучасна кухня

За допомогою незвичайного підвісного світильника можна легко додати індивідуальності інтер’єру. Найчастіше його розміщують над обіднім столом, але при цьому необхідно подбати про додаткове освітлення кухні за допомогою вбудованих світильників або світлодіодної стрічки.

підсвітка кухні

Якщо в інтер’єрі є кухонний острів або барна стійка, необхідно подбати про освітлення цих зон. Для цього дизайнери часто використовують не один підвісний світильник, а три, за рахунок чого дизайн набуває зовсім іншого вигляду.

маленька кухня

Освітлення кухні: фото-ідеї

Seven Rooms підготував 31 гарний дизайн, де світильники і додаткове підсвічування на кухні відіграє важливу роль у формуванні стильного інтер’єру. Тут ви знайдете великі і маленькі кімнати, які виглядали б зовсім по-іншому без гри світла та красивого підвісного світильника. Бажаємо приємного перегляду!

кухні фото

кухні дизайн

дизайн кухні в квартирі

інтер єр кухні

оформлення кухні

інтерєр кухні

фото кухні

маленькі кухні дизайн

ідеї для кухні

маленькі кухні

сучасний дизайн кухні

кухня інтер єр

ремонт кухні дизайн

оформлення кухні фото

ремонт кухні

сучасний ремонт кухні

дизайн кухні в будинку

інтерєри кухонь

інтер єр кухні в квартирі

дизайн сучасної кухні

дизайн інтер єру кухні

share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *