ДИЗАЙНЕРСЬКІ СВІТИЛЬНИКИ ВІД AQUA CREATIONS

ДИЗАЙНЕРСЬКІ СВІТИЛЬНИКИ ВІД AQUA CREATIONS
Автор:

Дизайнерські світильники від Aqua Creations

Сьогоднішня стаття присвячена дизайнерським світильників від Aqua Creations. Перша колекція, під назвою Молекули, була розроблена Офір Цукером і Альбі Серфаті у співпраці з художником орігамі Іланом Гарібі. Для тих, хто не в курсі, орігамі — це частина японського мистецтва, яке полягає в складанні паперу, в різні об’єкти, використовуючи чіткі геометричні лінії. Техніка орігамі була використана при створенні абажурів для цієї колекції. Вони відмінно розсіюють світло, і красиво виглядають в інтер’єрі. На додаток до абажурів йде ніжка з червоного дерева, яка демонструє грань між ручною роботою (орігамі) і високоточним інструментом по дереву (для створення ніжки використовують верстат ЧПУ).

світильники бра

освітлення

світильники

Токонома — це друга колекція, яка розроблена Альбі Серфаті та Ейтан Бен. У ній використовували матеріали ручної роботи (фетр для абажурів), та дерево для опор. Дизайнери студії Aqua використовували повсть в чотирьох різних обробках, з використанням вовни мериноса та чистий шовк. Кожна обробка являє собою один з чотирьох сезонів: Хару на весну, Нацу на літо, Акі на осінь та Фую на зиму. Дерев’яні опори були також виготовлені за допомогою цифрової різьблення по дереву.

світильники фото

Дизайн інтер’єру — це складне поєднання фарб та предметів, де елегантне та правильне освітлення відіграє не останню роль. Дизайнерські світильники від Aqua Creations дають додатковий поштовх для створення витонченого інтер’єру.

лампи фото

лампи

share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *